O stronie

Strona HexWebEIT jest stroną, która będzie przedstawiała różne informacje dotyczące informatyki, elektroniki oraz wszelkich technologii, które są wykorzystywane w obecnych sprzętach.

Strona przeważnie będzie prezentowała treści z zakresu tworzenia stron internetowych, aplikacji  internetowych oraz z innych technologii, które są wykorzystywane przy tworzeniu stron.

Również będzie mowa o językach programowania, frameworkach, bibliotekach związanych z programowaniem. Nie zabraknie informacji nt: systemów operacyjnych, baz danych a częściej będą pojawiać się tematy z dziedziny webmasteringu oraz mojej utworzonej w tej witrynie o nazwie „4project&you”.

Strona HexWebEit, to połączenie moich dawnych stron:

  • informacje IT – oparta na frameworku bootstrap, prezentowała tematy o bezpieczeństwie, systemach operacyjnych, kryptografii oraz tematy z zakresu elektroniki,
  • web-graphic – strona oparta na bootstrap, zawierała tematy związane z projektowaniem stron internetowych oraz podejście do tworzenia swoich stron lub projektów. Była też galeria z aplikacjami napisanymi w PHP + baza MySQL, HTML5/CSS3 z bibliotekami JS.